Hizmetlerimiz

Mekanik

Aracınızın mekanik arızaları güler yüzlü personelimiz tarafından testlerden geçirilerek tespit edilir ve sizlere ön bilgi verilerek onarımı gerçekleştirilir.

 

Elektrik&Elektronik

Tüm elektronik arızalarınız son teknoklojik cihazlarla uzman personelimiz  tespit edilerek hızlı ve kesin çözüme ulaştırılır.

 

Hasar tespit

Aracınızın hasarlı ve yapılmasını istediğiniz yerlerini mail adresimize göndermeniz veya hasar tespiti formumuzu doldurmanız halinde, servis elemanlarımızın incelemesi üzerine size geri dönüş yapılacaktır böylece aracınızdaki hasar hakında yaklaşık bir fiyat öğrenebilirsiniz. (Araç görülmeden net fiyat verilememektedir.)

 

Klima Tamir&Bakım

Klima arızanız piyasadaki en son test cihazlarıyla tespit edilerek kısa sürede onarımı gerçekleştirilir.Klima Gaz Dolumu,Tamiri Bakımı uzman kadromuz ile yapılır,her marka ve modele uygun orjinal&çıkma yedek parçaları bulunur.

 

Far Temizliği

Zamanla içleri kararan farlarınız temizlenerek ilk günkü parklaklığına tekrar kavuşur ve size güvenli sürüş sağlar.

 

Sigorta Hizmetleri
 • Tüm sigorta firmalarından gelen kasko ve trafik hasar işlemleri firmamız tarafından takip edilmektedir. Yapmanız gerekenler kısaca;
 • Onaylı Kaza Raporu (Orjinal)
 • Sigorta Poliçesi (Fotokopi)
 • Kaza Anında Aracı Kullanan Kişiye Ait Ehliyet (Fotokopi)
 • Ruhsat (Fotokopi)
 • Hasar Bedelinin Firmamız Tarafından Alınabileceğini Belirten Bir Vekaletname (Noter Onaylı)

 

Yukarıdaki belgeleri tamamladıkatan sonra yapmanız gerekne tek işlem aracınızı tamir atölyemize getirmek veya almamız için bize haber vermeniz. Savaş Oto’ya verdiğiniz bilgi ve belgeler doğrultusunda ilgili sigorta şirketi ile temas kurup hasar bildiriminde bulunacaktır. Bu işlemi takiben sigorta şirketi hasarın tespiti için bir eksper görevlendirecektir. Görevlendirilen eksper, aracın ve belgelerin durumunu inceleyip hasar için (yedek parça, malzeme, işçilik vb) bir bedel biçecektir. Ayrıca Bakınız (Direksiyon Dersi Ankara) Bu aşamadan sonra aracınızın onarım işlemleri başlatılır. İşlemlerin bitimi ile birlikte araç sahibine haber verilir. Siz günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam ederken, Savaş Oto eksper raporunun tamamlanması, sigorta şirketi tarafından hasar dosyasının incelenmesi - onaylanması gibi bürokratik işlemleri sizin yerinize takip etmeye devam eder. Sigorta işlemlerinin sonuçlanmasını takiben söz konusu hasar için vermiş olduğunuz vekaletname ile sizin yapmanız gerken ödeme sizin adınıza sigorta şirketinden alınır. 

 

Periyodik Bakım

Aracınızın periyodik bakımı uzman personelimiz tarafından en son teknolojik cihazlarımızla yapılır ve aracınız 36 nokta kontrolü ücretsiz yapılarak daha sonra çıkabilecek sorunlar anında çözümlenir.

 

Yedek Parça

Renault,Opel,Fiat,volkswagen,Audi,Seat,Hyundai,Toyota,Pejo,citroen vs. grubu otomobillerinin orijinal & çıkma yedek parçalarını ve sık değiştirilen rutin parçalarını en uygun fiyatlarla Savaş Oto yedek parça hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca Bakınız (Direksiyon Dersi Ankara)

 

Kaporta-Boya
 • Her marka ve model binek aracın kaporta ve  boyama işlemleri firmamızın anlaşmalı olduğu firmalar bünyesinde gerçekleştirilmektedir. 
 • Tüm sigorta firmalarından gelen kasko ve trafik hasar işlemleri firmamız tarafından takip edilmektedir.
 • Amacımız Aracınızın estetik açıdan en üst seviyede kalması, düşük maliyet ile hasarınız çözümlenmesi ve Aracınızın orjinalliğinin korunmasıdır.

 

Akü Bayilikleri
 • Mutlu Akü Bölge Bayisi
 • Yiğit Aku Bölge Bayisi
 • İnci Akü Bölge Bayisi
 • Acil/Yol Yardım

 

Bir telefon kadar yakın:

7/24 Tel: 0(533) 714 54 12

Tel: 0(312) 278 59 20-21