Honda Bakım Fiyatları

HONDA CİVİC PERİYODİK BAKIM FİYATI

MOTOR YAGI 

YAG FİLİTRESİ 

HAVA FİLİTRESİ 

POLEN FİLİTRESİ

İŞÇİLİK 

CHECK UP

200 TL

Opel Partikül Temizleme Astra Servisi

Ankarada en uygun fiyata ve garantili partikül temizleme servisi

garantili olarak servisimiz hizmet vermektedir.

Nasıl Temizliyoruz?

Yeni nesil dizel araçlarda Partikül Filtresinin tam olarak temizlenmesi ve adaptasyonu için sizleri Şaşmaz Karşısı Başkent oto sanayideki servisimize bekliyoruz. Servisimizde bulunan partikül filtre temizliği cihazımız ile filtrelerinizi en iyi şekilde ve garantili olarak temizleyoruz. Özel olarak temin ettiğimiz cihazımız ile partikül temizliğinde kesin çözüm sunuyoruz. Bu hizmetimizle yüksek maliyetli olan Dizel Partikül Filtresinin değiştirme işleminden tasarruf sağlıyoruz.

 

Ankara Partikül Temizleme Servisi

Partikül filtresi yeni nesil dizel araçların egsoz sistemlerinde, sırf çevre ve insan sağlığına daha az zarar vermek için kullanılan bir parçadır. Motorun egsoz manifoltundan çıkan gazların ilk geçtiği yerdir partikül filtresi. Dışarıdan baktığınızda tipik bir susturucuya benzer ancak içerisinde küçük küçük gözenekler vardır. Bu gözenekler tam olarak yanmamış yakıtın dışarı yani çevreye atılmasını önleyerek içerisinde hapseder. Partikül terimi çeşitli sebepler sonucu tam yanmamış katı veya sıvı maddelere denir. Buradan da anlaşılıyor ki kısaca partikül filtresi tam olarak yanmamış gazları filtrelemeye yarıyor.

 

Servisimizde Uyguladığımız Hizmetler
  • Partikül filtresi temizleme. 
  • DPF  İptali (dizel partikül filtresi).
  • EGR İptali (Exhaust Gas Return).
  • Enjektör Temizleme

 

Ankara 2018 Yazlık Periyodik Bakım Kampanyası

Ankara 2018 Yazlık Periyodik Bakım Fiyatları Ankara Savaş Oto

Savaş Oto 2018 Yaz Dönemi Bakım Kampanyamız Başlamıştır. Aracınızın Yazlık Periyodik Bakım Fiyatlarını Öğrenmek ve Randevu almak için arayınız. 05337145412

  • Ücretsiz Bilgisayarlı Arıza Tespiti
  • Hızlı Ekonomik Araç Bakımı
  • Garantili Hizmet
  • 189tl Den Başlayan Fiyatlar